Pelitaulukko
Hahmot Pelimaailma Oikea maailma Pelipäivät |
PathfinderSociety / PelikerratS05
Pelikerrat Kausi 5Kausi 5 alkoi Gen Conissa 14.8.2013 ja päättyy 13.8.2014. Tällä aikavälillä pelatut sessiot on listattu täällä. Tulevat pelikerratPelatut pelikerrat23.7. #33 Assault on the Kingdom of the Impossible5.5.2014–23.7.2014 Mekanismissa, GM: Veltzeh (Tier 1–2)
8.7.2014 #2-16: The Flesh CollectorTi 8.7. klo 16:30 TTY:llä, GM: Veltzeh (Tier 10-11)
#6: Black Waters19.3.2014 - 24.06.2014 Mekanismissa, GM: Deus (Tier 1-2)
16.5.2014 #3-02: Sewer Dragons of AbsalomPe 16.5. klo 16:30 Hervannassa, GM: Deus (Tier 6-7)
14.5.2014 #5-16: Destiny of the Sands, Part 3: Sanctum of the SagesKe 14.5. klo 14 Kalevassa, GM: NiTessine (Tier 6-7)
13.5.2014 #5-10 Where Mammoths Dare Not TreadTi 13.5. klo 17 Kalevassa, GM: NiTessine (Tier 7-8)
8.5.2014 #5-19 Horn of ArodenTo 8.5. klo 14 Kalevassa, GM: NiTessine (Tier 4-5)
6.5.2014 #5-15: Destiny of the Sands, Part 2: Race to Seeker's FollyTi 6.5. klo 14 Kalevassa, GM: NiTessine (Tier 4-5)
29.4. #2-05 Eyes of the Ten—Part III: Red RevolutionTi 29.4. klo 14 Kalevassa, GM: NiTessine (Tier 12)
28.4.2014 #5-15: Destiny of the Sands, Part 2: Race to Seeker's FollyMa 28.4. klo 17 Ylöjärvellä, GM: Rei (Tier 4-5)
22.4.2014 #5-12: Destiny of the Sands, Part 1: A Bitter BargainTi 22.4.2014 klo 17 Ylöjärvellä, GM: Rei (Tier 1-2)
15.4.2014 #26: Lost at Bitter EndTi 15.4.2014 klo 17 Hervannassa, GM: Deus (Tier 7-9)
15.3.2014 #48: The Devil We Know, Part IV - Rules of the Swift22.11.2013 - 15.03.2014 Mekanismissa, GM: Deus (Tier 1-2)
12.3.2014 #4–19 The Night March of Kalkamedes08.12.2013–12.03.2014 Mekanismissa, GM: Veltzeh (Tier 1–2)
27.2.2014 #16: To Scale the DragonTo 27.2.2014 klo 16 Hervannassa, GM Veltzeh (Tier 5–6)
16.2.14 #2-04: Shadows Fall on AbsalomSu 16.2.14 klo 12 Hervannassa, GM Muser (Tier 7-8)
10/2013 #8: Slave Pits of Absalom10/2013 - 14.2.2014 Mekanismissa, GM: Deus (Tier 1-2)
13.2.2014 #2-21: The Dalsine AffairTo 13.2.2014 klo 17:00 Hämeenpuistossa, GM: Rei (Tier 3-4)
31.1.2014 #5-06: You Have What You HoldPe 31.1.2014 klo 13 Hyhkyssä, GM: Atteisti (Tier 3-4)
24.1.2014 #17: Perils of the Pirate PactPe 24.1.2014 klo 13:00 Kalevassa, GM: Muser (Tier 3-4)
23.1.2014 #3-10: The Immortal ConundrumTo 23.1.2014 klo 13 Hallituskadulla, GM: Atteisti (Tier 5-6)
12.1.2014 #4-25: The Secrets Stones KeepSu 12.1.2014 klo 16:00 Kalevassa, GM: NiTessine (Tier 8-9)
9.1.2014 #3-22: The Rats of the Round Mountain Part II - Pagoda of the RatTo 9.1.2014 klo 13:20 Hämeenpuistossa, GM: Muser (Tier 10-11)
7.1.2014: Pathfinder Module: Crypt of the EverflameTi 7.1.2014 klo 12 Hämeenpuistossa, GM: Atteisti (Tier 1-2)
21.12.2013 #3-20: The Rats of the Round Mountain Part 1I - The Sundered PathLa 21.12.2013 klo 11:00 Hervannassa, GM: Muser (Tier 10-11)
26.11.2013 #5-07 Port GodlessTi 26.11.2013 klo 17:00 Mreikola, GM: mosillan (Tier 5-6)
19.11.2013 #41: The Devil We Know, part III — Crypt of Fools12.07.2013-19.11.2013 Mekanismissa, GM: Deus (Tier 1-2)
10.11.2013 #56: The Jester's FraudSu 10.11.2013 klo 15:00 Kalevassa, GM: Muser (Tier 5-6)
24.10.2013 #3-01 The Frostfur CaptivesTo 24.10.2013 klo 18:00 Kaijonharjussa, GM: Deus (Tier 1-2)
23.10.2013 #8 Slave Pits of AbsalomKe 23.10.2013 klo 16:00 Kaijonharjussa, GM: Deus (Tier 1-2)
22.10.2013 Intro 1: First Steps — Part I: In Service to LoreTi 22.10.2013 klo 19:30 CRYOn peli-illassa, GM: Deus (Tier 1)
13.10.2013 #34 Encounter at the Drowning StonesSu 13.10.2013 klo 14 Skiellä, GM: MaryLeathert (Tier 10-11)
8.10.2013 #5-04: The Stolen HeirTi 8.10.2013 klo 18 Mreikonin kämpillä, GM: FranKc (Tier 1-2)
7.10.2013 #27: Our Lady of SilverMa 7.10.2013 klo 18 Filadeuksen kämpillä, GM: Deus (Tier 8-9)
18.9.2013 #22: Fingerprints of the FiendKe 18.9.2013 klo 18 Hervannassa, GM: MaryLeathert (Tier 7-8)
1.9.13 #3: Murder on the Silken CaravanPe 13.9.2013 klo 12 Hämeenpuistossa, GM: Rei (Tier 4-5)
9.9.13 #2-19: Shades of Ice part III, Keep of the Huscarl KingMa 9.9.2013 klo 16:30 Hämeenpuistossa, GM: Muser (Tier 1-2)
6.9.2013 Feast of RavenmoorKe 28.8.2013 & Pe 6.9.2013 Hyhkyssä ja Hervannassa, GM: Zathow (Tier 3)
31.8.2013 #4-18: The Veteran's VaultLa 31.8. klo 18:00 Perkkaalla, GM: Zaha (Tier 1-2)
25.8.2013 #4-EX: Day of the DemonSu 25.8. klo 14:15 Tampereella, GM: Zaha (Tier 3-4)
23.8.2013 #4-22: Halls of Dwarven LorePe 23.8.2013 klo 17:00 Kalevassa, GM: NiTessine (Tier ?)
22.8.2013 #0-05: Mists of MwangwiTo 22.8.2013 klo 18:00 Perkkaa, GM: nightwun (Tier 1-2)
22.8.2013 #4-EX: Day of the DemonTo 22.8. klo 18:00 Perkkaalla, GM: Zaha (Tier 3-4)
21.8.2013 #5-01: The Glass River RescueKe 21.8.2013 klo 17:00 Haapalinnassa, GM: Zathow (Tier 1-2)
19.8.2013 #2-08: The Sarkorian ProphecyMa 19.8.2013 klo 17:00 Tampereella, GM: Mary Leathert (Tier 7-8)
18.8.2013 #2-16: The Flesh CollectorSu 18.8.2013 klo 17:30 Otaniemessä, GM: JJape (Tier 10-11)
17.8.2013 We Be Goblins Too!La 17.8.2013 Hervannassa, GM: Skie (Tier 3) 15.8.2013 #2-13: Murder on the Throaty MermaidTo 15.8.2013 klo 17:00 Ruoholahdessa, GM: NiTessine (Tier 1-2)
14.8.2013 #2-17: Shades of Ice part II, Exiles of WinterKe 14.8.2013 klo 16:00 Tampesterissa, GM: Muser (Tier 1-2)
|